سوالات متداول بخش ثبت نام تماشاچی | عصر جدید

برنامه تلویزیونی عصر جدید

سوالات متداول بخش ثبت نام تماشاچی

چطور باید در بخش تماشاچی ثبت نام کرد ؟

در ابتدا می بایست عضو سایت عصر جدید شده و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد پنل کاربری خود شوید. سپس در بخش ثبت نام تماشاچی اطلاعات خود و همه کسانی که قرار است در برنامه حضور پیدا کنند را وارد کنید. 

 اگر پرینت بلیت را فراموش کنیم باید چه کار انجام دهیم ؟

در بخش ثبت نام تماشاچی گزینه ای برای نمایش بلیت وجود دارد با وارد کردن کد ملی و کد بلیت که برای شما پیامک شده است میتوانید پرینت بلیت خود را دریافت کنید . 

حتما باید کارت ملی داشته باشیم ؟

برای ثبت نام به عنوان تماشاچی، داشتن یکی از موارد کارت ملی و یا شناسنامه الزامی میباشد و هنگام ورود به مجموعه هم حتما باید اصل کارت ملی یا شناسنامه همراهتان باشد . 

آیا باید نسخه چاپی بلیت را همراه خود بیاوریم ؟

بله، برای ورود به برنامه عصر جدید نسخه چاپی بلیت هر فرد به صورت جداگانه با کارت ملی وی تطابق داده میشود لذا همراه داشتن کارت ملی و بلیت الزامی می باشد. و در صورت عدم همراه داشتن موارد ذکر شده امکان ورود به برنامه وجود نخواهد داشت. 

آیا همه میتوانند در برنامه شرکت کنند؟ 

خیر، افراد زیر 18 سال امکان ثبت نام ندارند

هر فرد میتواند چند بار بعنوان تماشاچی حاضر شود ؟ 

محدودیت برای حضور در برنامه برای هر کد ملی و شخص یکبار در طول ماه میباشد . ( به جز افرادی که در لیست انتظار برنامه قبلی ثبت نام شده اند ) 

آیا پس از دریافت بلیت امکان لغو حضور وجود دارد ؟

خیر، در صورت عدم حضور در برنامه امکان ثبت نام مجدد برای شما وجود نخواهد داشت و فردی از لیست انتظار به عنوان جایگزین شما انتخاب خواهد شد.

لیست انتظار چیست ؟ 

در صورت وجود ظرفیت خالی در بخش تکمیل ظرفیت تماشاگران،۲۴ ساعت مانده به ضبط برنامه برای افرادی که در لیست انتظار ثبت نام کرده اند. پیامک ارسال میگردد و به آنها دسترسی و امکان چاپ بلیت فراهم میگردد.